infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Menu

drenaż limfatyczny

 
Czas trwania około 30 minut - cena 100 zł
Czas trwania około 45 minut - cena 130 zł
 
Jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych oraz walki z cellulitem.
 
Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który ma za zadanie polepszyć krążenie krwi i limfy, przez co usprawnia funkcjonowanie organizmu. Zabieg ten polega na stymulacji konkretnych obszarów ciała, dzięki czemu ułatwiony zostaje transport substancji odżywczych do komórek oraz przeciwdziała lub likwiduje wszelkiego rodzaju obrzęki. Masaż skóry, poprawia jej elastyczność i jędrność, a także pobudza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemianę materii skóry i mięśni.
 
W drenażu limfatycznym stosowane są techniki masażu klasycznego, masażu segmentarnego oraz techniki drenażowe. Poszczególne techniki masażu stosuje się w tempie wolnym (10-20 ruchów na minutę), masując od obwodu w kierunku dużych węzłów chłonnych, które co najmniej dwa razy należy opracować.
 
Drenaż wykonuje się seriami i tylko wtedy możemy oczekiwać jego leczniczego działania.
Oczywiście nie będzie żadnym błędem zrobienie jednego zabiegu, ale nie może być wtedy mowy o leczeniu.
 
Czas trwania kuracji jest uzależniony od tego, jak bardzo zaawansowane są stany chorobowe. Jest to sprawa bardzo indywidualna, do ustalenia z fizjoterapeutą, w czasie wywiadu z pacjentem przed rozpoczęciem kuracji masażami.
 
Zapraszam na drenaż limfatyczny
 
 


BON UPOMINKOWY NA MASAŻ 
- pomysł na prezent
 
Każdy z nas miewa czasem dylemat "co tym razem mam kupić na prezent" Zastanawiamy się, czy podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie i rzecz najważniejsza, czy sprosta oczekiwaniom... Proponujemy Państwu zakup BONU UPOMINKOWEGO na masaż, dla bliskiej Twojemu sercu osoby. Mogą Państwo wybrać dowolny masaż z całej naszej oferty, bądź wyznaczyć limit cenowy (100, 200, 300 zł), tak by obdarowana osoba z fachową pomocą specjalisty mogła wybrać to, co dla Niej najlepsze. 
 
Ty zyskujesz oszczędność czasu i spokój, że pieniądze które przeznaczasz na prezent zostaną dobrze spożytkowane, A osoba obdarowana godzinny relaks, który jest potrzebny każdemu.
 
 

 

 

 

Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2022 CME