infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

masaż autorski

Czas trwania: 60 min. - cena 100 zł;

« powrót do "masaże"

Masaż autorski jest masażem łączącym w sobie techniki zaczerpnięte z różnych rodzajów masaży m.in. klasycznego, hawajskiego Lomi Lomi Nui, refleksoterapii stóp.


Podczas trwania masażu uciskane są również punkty spustowe na ciele pacjenta, co powoduje redukcję napięcia mięśniowego występującego często w miejscach szczególnie narażonych na obciążenia, takich jak: m. obręczy barkowej, m. grzbietowe (m. pleców), m. kończyn dolnych.


Masaż Autorski wykonywany jest z użyciem wysokiej jakości oliwy, przy świecach i nastrojowej muzyce. Wykorzystane w masażu metody terapeutyczne niwelują napięcie nerwowe, aktywizują system odpornościowy, usprawniają krążenie krwi oraz limfy, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn, poprawiają jędrność i elastyczność skóry.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz obopólna współpraca w rezultacie prowadzi
do poprawy kondycji psycho-fizycznej, poprawy samopoczucia, zachowania balansu pomiędzy sferą cielesną i duchową oraz podwyższenia jakości naszego życia, dodając siły i pozytywnej energii do działania.

 
Zapraszam serdecznie na masaż,
 
Karolina Skibińska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BON UPOMINKOWY NA MASAŻ 
 nietuzinkowy pomysł na prezent
 
Każdy z nas miewa czasem dylemat "co tym razem mam kupić na prezent" Zastanawiamy się, czy podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie i rzecz najważniejsza, czy sprosta oczekiwaniom... Proponujemy Państwu zakup BONU UPOMINKOWEGO na masaż, dla bliskiej Twojemu sercu osoby. Mogą Państwo wybrać dowolny masaż z całej naszej oferty, bądź wyznaczyć limit cenowy (100, 200, 300 zł), tak by obdarowana osoba z fachową pomocą specjalisty mogła wybrać to, co dla Niej najlepsze. 
 
Ty zyskujesz oszczędność czasu i spokój, że pieniądze które przeznaczasz na prezent zostaną dobrze spożytkowane, A osoba obdarowana godzinny relaks, który jest potrzebny każdemu.
 
 

 

 

 

Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  sklep  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2017 CME