infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Menu

masaż dla kobiet w ciąży

Czas trwania:
masaż całego ciała, 60 min. - cena 130 zł; 

 

« powrót do "masaże"

     Masaż dla kobiet w ciąży skierowany jest przede wszystkim dla kobiet będących w ciąży, ale również dla pań, które już urodziły. Panie mogą skorzystać z możliwości masażu dostosowanego do swoich potrzeb z uwzględnieniem specjalnych pozycji ułożeniowych.

Masaż opiera się głównie na technikach rozluźniających m.in. szyi, karku, mięśni pleców – szczególnie odc. lędźwiowo - krzyżowego narażonego na duże obciążenia w okresie ciąży, jak również delikatnego masażu brzucha i jego okolic (w sytuacji cesarskiego cięcia - masaż blizny poporodowej), oraz kończyn górnych i dolnych z wykorzystaniem elementów masażu limfatycznego, działającego korzystnie na zminimalizowanie obrzęków jak również rozstępów poporodowych na udach i pośladkach. 

Masaż ten pomaga w zmniejszeniu dyskomfortu związanego głównie z bólami mięśni pleców (szczególnie odc. lędźwiowo – krzyżowego), brzucha,  kończyn dolnych oraz ogólnie odpręża i relaksuje.
 
UWAGA!
Masaż dla kobiet będących w ciąży wykonywany jest od 3-go do 8-go miesiąca ciąży (pod warunkiem, że ciąża przebiega bez komplikacji). Wymagane jest aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonania masażu.
 
 
 

 
BON UPOMINKOWY NA MASAŻ 
nietuzinkowy pomysł na prezent
 
Każdy z nas miewa czasem dylemat "co tym razem mam kupić na prezent" Zastanawiamy się, czy podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie i rzecz najważniejsza, czy sprosta oczekiwaniom... Proponujemy Państwu zakup BONU UPOMINKOWEGO na masaż, dla bliskiej Twojemu sercu osoby. Mogą Państwo wybrać dowolny masaż z całej naszej oferty, bądź wyznaczyć limit cenowy (100, 200, 300 zł), tak by obdarowana osoba z fachową pomocą specjalisty mogła wybrać to, co dla Niej najlepsze. 
 
Ty zyskujesz oszczędność czasu i spokój, że pieniądze które przeznaczasz na prezent zostaną dobrze spożytkowane, A osoba obdarowana godzinny relaks, który jest potrzebny każdemu.
 
 
 
 

 

Poznaj nasz personel
Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2022 CME