infolinia
tel. +48 (74) 66 55 778
kom. +48 691 579 136


godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 1000-1900

ul. Piłsudskiego 39
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie

Menu

powiększanie ust

botoks wypełniacze, kwas hialuronowy nici PDO cienie pod oczami peeling powiększanie ust mezoterapia zabiegi na dłonie osocze bogastopłytkowe dermapen prx fenol botoks


 

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu naturalnego wyglądu powiększonych ust.

Jak długo trwa zabieg powiększania ust w Centrum Medycyny Estetycznej?

W naszym Centrum każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej poprzedzony jest konsultacją. Po ustaleniu wszelkich szczegółów, Lekarz przystępuje do wykonania zabiegu. Sam zabieg powiększania i modelowania ust trwa około 30 minut i dzięki niemu można osiągnąć: wymarzony kształt i wielkość ust, poprawić ich kontur, a także zniwelować pojawiające się wokół ust zmarszczki. Całość, czyli konsultacja połączona z zabiegiem, trwa 1h.

Kto w Centrum Medycyny Estetycznej wykonuje zabiegi powiększania i modelowania ust?
W CME zabiegi te od 10 lat wykonuje dr n. med. Arkadiusz Konieczny.

Za pomocą jakich preparatów powiększa się usta w CME?
Powiększanie ust oraz ich modelowanie wykonywane jest przy użyciu kwasu hialuronowego. Jest to najbezpieczniejszy sposób, który nie tylko je powiększy, ale również wzmocni i głęboko nawilży. W naszym gabinecie używane są wyłącznie najlepsze preparaty światowych firm takich jak: Teosyal i Stylage.

Czy podanie wypełniacza w okolice ust jest bezpieczne?
Wstrzyknięcie wypełniacza w okolice ust nie powoduje zazwyczaj żadnych efektów ubocznych, jeżeli osoba, która poddała się temu zabiegowi całkowicie dostosuje się do zaleceń lekarskich. Kwas hialuronowy nie zawiera żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego i dlatego nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Zastosowanie kwasu hialuronowego do jakichkolwiek zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie wymaga wykonania testów wstępnych.

Jak długo należy oczekiwać na efekt zabiegu?
Efekt powiększania oraz modelowania ust widoczny jest bezpośrednio po zabiegu. Końcowy efekt zobaczymy dopiero po kilku dniach od momentu wykonania zabiegu, kiedy zejdzie opuchlizna.

Czy są przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust?
Tak, na konsultacji Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad z osobą, która jest zainteresowana zabiegiem powiększania ust. Do najważniejszych przeciwwskazań zalicza się:

  • niektóre choroby autoimmunologiczne
  • choroby nowotworowe
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie, grypa
  • opryszczka

 

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

W zależności od tego, jakiego preparatu użyje Lekarz, intensywności mimiki ust oraz trybu życia, efekty mogą utrzymywać się od 8 do 18 miesięcy. W Centrum Medycyny Estetycznej zabieg powiekszania ust wykonywany jest preparatem Kiss firmy Teosyal.

 

 

Czy zabieg powiększania ust wymaga ich wcześniejszego znieczulenia?

Tak, w Centrum Medycyny Estetycznej zawsze nakładamy na usta preparat znieczulający. W bardzo wyjątkowych sytuacjach, Lekarz może użyć silniejszego stomatologicznego znieczulenia.

Czy zabieg powiększania ust dyskwalifikuje z życia na jakiś czas?
Bezpośrednio po zabiegu, skóra wokół ust, jak i same usta, mogą być nabrzmiałe, lekko sine, zaczerwienione. Zmiany zazwyczaj wycofują się po upływie kilku dni. Zaleca się wypijać ok. 2 litrów wody w ciągu doby, w celu lepszego nawodnienia organizmu, co sprzyja prawidłowej dystrybucji kwasu hialuronowego w śluzówce ust.

zabieg

cena

POWIĘKSZANIE UST
ilość wymaganych powtórzeń - od 1 do 2 zabiegów indywidualnie
(w cenie są oba zabiegi jeżeli wykonane będą na 1 amp., dodatkowa amp. do koszt 500 zł)

1600 zł

 

NAWILŻANIE UST
ilość wymaganych powtórzeń - 1 Zabieg
1000 zł

« medycyna estetyczna

Strona główna  |  o nas  |  oferta  |  raty  |  promocje  |  kontakt  |  szukaj
Mapa strony  |  Prawa autorskie © 2005-2023 CME